ATELIÉR FÉNIX

NĚCO O NÁS...

FÉNIX

FÉNIX JE BÁJNÝ NESMRTELNÝ PTÁK. VÍTĚZÍ NAD SMRTÍ TÍM, ŽE SE SÁM VZNÍTÍ A OPĚT VSTANE Z POPELA. NĚKDY JE DOBRÉ, KDYŽ NĚCO SKONČÍ, ABY MOHLO NĚCO NOVÉHO ZAČÍT. FÉNIX JE SYMBOLEM OBNOVY.

NÁŠ FÉNIX

MYŠLENKA POŘÁDAT KURZY A WORKSHOPY PRO DOSPĚLÉ VE KŘEMŽI SE MŮŽE ZDÁT BLÁZNIVÁ, ALE NENÍ TO JEN ROZMAR. KURZY VE MĚSTĚ MAJÍ JISTĚ LEPŠÍ ŠANCI NA ÚSPĚCH, JENŽE MY ŽIJEME ZDE A ZALÍBILA SE NÁM PŘEDSTAVA NABÍDNOUT KVALITNÍ KURZY PRO MALÝ POČET LIDÍ V DOSTUPNÉ VZDÁLENOSTI OD VAŠEHO DOMOVA. PROSTOR SE NAŠEL NA RADNICI, PÁR ŠIKOVNÝCH RUKOU JEJ PŘIZPŮSOBILO NAŠIM POTŘEBÁM A VZNIKLY TAKÉ TYTO PRO MNE LUXUSNÍ WEBOVÉ STRÁNKY. MOC DĚKUJI, ALEŠI!

KDO?

JMENUJI SE PETRA A MÁM TO ŠTĚSTÍ, ŽE JE PRÁCE MÝM KONÍČKEM – VYSTUDOVALA JSEM RESTAUROVÁNÍ NÁSTĚNNÝCH MALEB, MÁM MALÉ RÁMAŘSTVÍ A DOCELA DOST JINÝCH ZÁJMŮ. POPRAVDĚ MOC NESTÍHÁM. 🙂 POŘÁD SE UČÍM BÝT LEPŠÍM ŘEMESLNÍKEM A LÉPE ŽÍT. VÝTVARNÉ KURZY UŽ UČÍM PÁR LET A MOC MNE TO BAVÍ. MÁM HODNĚ VÝTVARNÝCH A TECHNOLOGICKÝCH ZKUŠENOSTÍ A NA KURZECH POTKÁVÁM LIDI, KTERÝM MŮŽU PORADIT. ALE PROTOŽE NEUMÍM VŠECHNO, NEBUDU VÉST VE FÉNIXU KURZY SAMA A NEBUDOU TO JEN KURZY VÝTVARNÉ. I VY MŮŽETE OVLIVNIT TÉMATA WORKSHOPŮ, I VY MOŽNÁ ZNÁTE NĚKOHO, KDO UMÍ DOBŘE PŘEDAT SVÉ ZKUŠENOSTI. FÉNIX JE PROSTOR K RELAXACI, VZDĚLÁVÁNÍ I SEBEPOZNÁVÁNÍ.

PROČ VÝTVARKA?

KDYŽ SE ZEPTÁTE UMĚLCE, JAK TO UDĚLAL, ŽE JEHO KRESBA JE TAK KRÁSNÁ, TAK VÁM PRAVDĚPODOBNĚ ŘEKNE, ŽE NEVÍ. NENÍ TOTIŽ LEHKÉ MLUVIT O TOM, CO DĚLÁME INTUITIVNĚ. BĚŽNÉ VZDĚLÁVÁNÍ V OBLASTI VÝTVARNÉ VÝCHOVY JE MIZERNÉ A NEZDÁ SE, ŽE BY SE TO MĚLO NĚKDY ZMĚNIT. TÉMĚŘ ANI NA VÝTVARNÝCH ŠKOLÁCH SE NEDOZVÍTE JAK SE CO DĚLÁ. DÍKY ÚČASTNÍKŮM NA KURZECH SI VÍC UVĚDOMUJI TO, CO JSEM V PROCESU MALBY DĚLALA NEVĚDOMĚ. ZÁLEŽÍ MI NA TOM, ABYSTE SI Z KURZU ODNESLI NEJEN HEZKÝ OBRÁZEK, ALE TAKÉ POROZUMĚLI TOMU, PROČ SE VÁM PODAŘIL. VŠICHNI MÁME SCHOPNOST KRÁSNĚ KRESLIT, MALOVAT, TVOŘIT – NĚKDY JEN MUSÍME ZAPOMENOUT NA TO, CO NÁS OD TOHO ODRADILO, CO NÁM VZALO RADOST Z OBJEVOVÁNÍ. MŮŽETE TO ZKUSIT S FÉNIXEM - NEBUDE TO JAKO VE ŠKOLE, BUDE TO RELAXACE.

ATELIÉR FÉNIX ico

KDE?

NÁŠ PROSTOR SE NACHÁZÍ V 2. PATŘE RADNICE VE KŘEMŽI. NEBUDETE MÍT PROBLÉM S DOPRAVOU ANI PARKOVÁNÍM. K DISPOZICI JE VEŠKERÉ POTŘEBNÉ VYBAVENÍ, TÉMATICKÁ KNIHOVNA A ZÁZEMÍ S KUCHYŇKOU. PŘIJĎTE A NAKOUKNĚTE, KDYŽ PŮJDETE KOLEM! PRAVIDELNÉ KURZY BUDOU OD ZÁŘÍ, ALE DO TÉ DOBY NEČEKEJTE. MŮŽOU BÝT PAK VŠECHNY MÍSTA OBSAZENÉ. TĚŠÍME SE NA VÁS!

ATELIÉR FÉNIX ico

PROMĚNA

TAKOVOUTO PROMĚNU ZAZNAMENÁ KAŽDÝ ÚČASTNÍK KURZU...

PŘED

PO

(myší posunujte kolečko uprostřed obrázku do stran)